Regulamin listy dyskusyjnej

Dnia 26 czerwca '98 wystartowała lista dyskusyjna kyokushin karate, w celu łatwej wymiany informacji, różnych poglądów, ciekawostek itp. Jednak zanim się zapiszesz na ową listę, proponowałbym zapoznać się z obowiązującym regulaminem, aby uniknąć niepotrzebnych sytuacji, a jeśli jesteś zapisany/a już na liście, a nie pamiętasz za bardzo obowiązujących reguł to również zachęcam do krótkiej lektury :]

 1. Oficjalna nazwa: Lista dyskusyjna kyokushin karate
 2. Moderator: Paweł Wojciechowski (shark)
 3. Co-Moderator: Krzysiek Wysokiński (sz3ryf)
 4. Oficjalny język: Polski
 5. Tematem listy są wszelkie sprawy dotyczące kyokushin karate oraz innych stylów, jeśli zachodzi taka potrzeba
 6. Należy ograniczać do wymaganego minimum cytowanie listu, na który się odpowiada. Należy obcinać podpisy oraz stopkę dodawaną przez serwer.
 7. Stosowanie wulgarnego języka na liście jest niedopuszczalne, a nie zastosowanie się do punktu grozi usunięciem nadawcy listu z listy dyskusyjnej
 8. Nie należy na liście odpowiadać na listy nie związane z tematem listy (offtopic). Na listy takie proszę odpowiadać prywatnie!; Nie należy wysyłać wiadomości w formacie HTML!; Nie zalecane jest wysyłanie załączników do listów (attach), no chyba że moderator wyrazlił zgodę.
 9. Zabronione jest: przeprowadzanie jakichkolwiek testów; używanie wulgarnych słów oraz obrażanie innych uczestników listy; pisanie w innym języku niż oficjalny bez zgody moderatora; używanie podpisów większych niż trzy linie (z pewnymi wyjątkami)
 10. Za obrażanie moderatora w jakimkolwiek języku grozi natychmiastowe usunięcie z listy!
 11. Moderatora oraz jego zastępców nie obowiązuje powyższy regulamin!


Jak się wypisać z listy?

Od czasu do czasu otrzymuję od Was właśnie tego typu pytania, więc odpowiadam iż bardzo prosto można się wypisać z listy. Należy wysłać spod tego samego adresu, z którego dokonane zostało zapisanie na listę dyskusyjną, maila na adres kyok-pl-unsubscribe@eGroups.com z pustym polem tematu oraz nie zawierającego treści. That's all ;)