Wiadomości
Wydarzenia
Kluby w Polsce
Masutatsu Oyama
Ważniejsze osobistości
Posiadacze stopni Dan
Ranking zawodników
Forum dyskusyjne
Galeria
Księga gości
Biuletyn karate
Budo karate
Linkownia
Pozostałe strony
Zmiany na stronach

Nowa sonda już wkrótce!
Jeśli masz jakieś propozycje, uwagi, komentarze itp., odnośnie serwisu, nie wahaj się napisać!

Wiem coś nowego!
Znalazłem błąd
Współpraca
Reklama
Ja w innej sprawie...

Wyróżnienia
Bannery
Redakcja

Prace konkursowe:
Klaudia z Chorzowa
Marcin z Grajewa


Zwiedzający od 27 marca 1997

W 1985 roku, m.in. Bogdan Jeremicz doprowadził do bardziej stabilnej pozycji Kyokushin w Gdańsku. Obozy szkoleniowe oraz indywidualne wyjazdy do Krakowa do shihan Andrzeja Drewniaka zaowocowały tym, że w roku 1987 Bogdan Jeremicz jako pierwszy w Gdańsku zdał egzamin na 1 dan w Kyokushin Karate.

W kwietniu 1992 roku, z jego inicjatywy powstał Gdański Klub Kyokushin Karate, a on sam został v-ce prezesem tego klubu. W tym samym roku, sensei Jeremicz zdał egzamin na 2 dan. Rok później w grudniu, w czasie Budo Gali, sensei Jeremicz wykonał pokaz sztuki karate, który został przyjęty największą owacją publiczności.
W lutym 1994 r. przebywał na szkoleniu w Rotterdamie u shihan Loeka Hollandra (7 dan). Dzięki znajomości z instruktorem holenderskim Gosse Meestra (4 dan), który jest instruktorem walki grup antyterrorystycznych sensei Jeremicz miał możliwość zobaczenia i wzięcia udziału w szkoleniu grup antyterrorystycznych w największym ośrodku tego typu w Europie, jakim jest P.I.O.V. w Bergen. W lipcu '94 i '95 roku B. Jeremicz brał udział w największym obozie letnim Kyokushin Karate w Europie (Papendal/Holandia). Od 1992 roku jest członkiem Zarządu Polskiego Związku Karate w Warszawie, a w roku 1993 został wybrany Prezesem Okręgowego Związku Karate w Gdańsku.

W lipcu 1996 roku, podczas obozu letniego w Papendal, Bogdan Jeremicz zdał egzamin na 3 dan. Natomiast dwa lata póżniej w marcu, ukończył kolejny kurs sędziowski i jako jedyny sensei w Polsce otrzymał tytuł sędziego międzynarodowego. W czerwcu 2001 roku podczas Międzynarodowego Obozu Kyokushin Karate w Kyoto/Japonia, sensei Jeremicz zdał egzamin na stopień 4 dan.
Copyright © 1997-2001 Paweł Wojciechowski