Wiadomości
Wydarzenia
Kluby w Polsce
Masutatsu Oyama
Ważniejsze osobistości
Posiadacze stopni Dan
Ranking zawodników
Forum dyskusyjne
Galeria
Księga gości
Biuletyn karate
Budo karate
Linkownia
Pozostałe strony
Zmiany na stronach

Nowa sonda już wkrótce!
Jeśli masz jakieś propozycje, uwagi, komentarze itp., odnośnie serwisu, nie wahaj się napisać!

Wiem coś nowego!
Znalazłem błąd
Współpraca
Reklama
Ja w innej sprawie...

Wyróżnienia
Bannery
Redakcja

Prace konkursowe:
Klaudia z Chorzowa
Marcin z Grajewa


Zwiedzający od 27 marca 1997

12.10.2001 (Piątek)


Mistrzostwa Ameryk 2001  [shark, 00:31]

Pięcio osobowa reprezentacja Polski zdobyła aż 4 medale i pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas rozegranych w Nowym Jorku 22 września, Otwartych Mistrzostw Ameryk. Na wysokości zadania stanęła Ewa Pawlikowska (Nowy Sącz) broniąc swoje tytuły mistrzowskie z ubeigłych lat (1999, 2000). Drugie i trzecie miejsce przypadły kolejno Adriannie Bieńkowskiej (Gdańsk) oraz Agnieszce Sypien (Wrocław). Srebrny medal w kata zdobył Remigiusz Karpiński (Ełk).
Po tragicznych wydarzeniach 11 września, władze Nowego Jorku zdecydowały o zawieszeniu masowych imprez do końca października, jednak niektóre z tych mniejszych być może odbędą sie. Nasze zawody doszły do skutku tylko dlatego, że patronat nad nimi objęła żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych - Hilary Clinton - powiedział wiceprezes Polskiego Związku Karate i zarazem trener Polskiej reprezentacji Andrzej Drewniak.

Zmiana terminu zawodów  [shark, 00:07]

Przesunięciu uległa data II Mistrzostw Polski w kategorii open + kata. Turniej odbędzie sięw Kielcach 1 grudnia 2001.10.10.2001 (Środa)


Obóz Letni - Constanza 2001  [shark, 01:18]

Pod koniec sierpnia, tj. 17-21 w Constanzie (Rumunia) nad Morzem Czarnym odbył się obóz letni Kyokushin Karate z udziałem blisko 220 uczestników wpośród których pięciu przyjechało z Polski. Treningi prowadzili Kancho Shokei Matsui oraz shihan L.Hollander, K.Gorai, A.Drewniak, P.Voght, P.Vlisenbick, sensei A.Ipatov i S.Blizniuk. Sensei Mariusz Mazur z Warszawy, na obozie zdał egzamin na stopień 3 dan. Serdecznie gratulujemy.09.10.2001 (Wtorek)


Turniej repasażowy  [shark, 23:58]

Wczoraj w Fukuoce (Japonia) Francisco Filho wygrał turniej repasażowy. Filho będzie drugim zawodnikiem z Kyokushin Karate, obok Nicholasa Pettasa, który wystąpi 8 grudnia w Tokyo Dome w Grand Prix K-1. To wielki dzień dla Kyokushin w Japonii.

Podsumowanie sondy  [shark, 23:54]

Przyszedł czas by podsumować wyniki ostatnio przeprowadzonej sondy, która przeciągnęła się o kilka dni zresztą. Tym razem pytaliśmy się, z którego najczęsciej korzystacie serwera, gdzie znajdują się strony OKKK. W sondzie nie oddano zbyt wiele głosów, bo tylko 38 z czego zdecydowana większość (63% głosujących) korzysta z xcom'a, zaś reszta (37%) z nowego miejsca - serwera IDK. Dziękuje za oddane głosy w sondzie oraz zapraszam już teraz do nowej.


archiwum wiadomości

[2001]   [12|11|10|09|08|07|06|05|04|03|02|01]   [2000]
Ćwiczący (00)
Instruktorzy (00)
Kluby (00)

Dołącz się do listy

Przysięgi Dojo w następujących językach:

Angielski
Argentyński
Duński
Flamandzki
Francuski
Hiszpański
Holenderski
Indonezyjski
Irański
Japoński
Japoński (kanji)
Litewski
Niemiecki
Norweski
Polski
Portugalski
Rosyjski
Szwajcarski
Szwedzki
Urdu
Węgierski
Włoski

Jeśli chcesz się zapisać na listę dyskusyjną, wpisz poniżej swojego email'aRegulamin listy

Kyokushin czat

Polska Organizacja
Kyokushin Karate


Wrocławski Klub
Kyokushin Karate


Sprzęt treningowy
i akcesoria


Jeśli klikniesz na poniższą ikonkę, dodasz stronę do ulubionych:Jeśli natomiast wybierzesz poniższą ikonkę, wówczas strona stanie się domyślną:
Copyright © 1997-2001 Paweł Wojciechowski