27.04.2001 (Piątek)


Big Brother c.d.  [shark, 10:54]

Sempai Janusz (4 kyu) znowu dał znać o sobie. Podczas przedwczorajszej transmisji tego cieszącego się ogromną popularnością programu zadaniem mieszkańców domu było interesująco. Cóż więc, mógł zaprezentować nasz dzielny karateka, jeśli nie "pokaz karate w stylu kyokushinkai". Pokaz wyraźnie zrobił wrażenie na mieszkańcach domu, jak również zapewne na telewidzach. Nie obyło się oczywiście bez Tameshiwari, czyli łamania przedmiotów. Szkoda jedynie, że sempai Janusz nie zabrał ze sobą karate-gi. W kimonie bez wątpienia zrobił by sobie i nam jeszcze lepszą reklamę :-)

III Ogólnopolski Turniej...  [mawashi, 10:47]

W dniu 21 kwietnia 2001 r. w Hali Sportowej Politechniki Krakowskiej odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Szkół Wyższych. W turnieju indywidualnym mężczyzn udział wzięli studenci z 11 uczelni, zaś uroczystego otwarcia dokonał mgr Zbigniew Kucia - Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej, a z ramienia Polskiego Związku Karate głos zabrał V-ce Prezes Pan mgr inż. Andrzej Drewniak [więcej...]13.04.2001 (Piątek)


Dzisiaj transmisja z Hali Bercy!  [shark, 19:45]

Uwaga! Dzisiaj o godzinie 21:30 na kanale Eurosport, odbędzie się retransmisja z Festiwalku Sztuk Walki, który miał miejsce 24 marca br. we francuskiej hali Bercy. W retransmisji m.in. pokaz Kyokushin Karate.12.04.2001 (Czwartek)


Wesołych Świąt  [shark, 14:39]

Nadchodzi szczególny czas, przeznaczony na szczególne życzenia... Zdrowych, radosnych i wiosennych Świąt Wielkanocnych. Obficie zastawionych stołów, mokrego śmingusa i udanej zabawy. Pogodnych spotkań w gronie rodzinnym, miłego odpoczynku i kilku chwil refleksji nad własnym istnieniem w coraz bardziej złożonej rzeczywistości życzy Wam OSKK :-)2.04.2001 (Poniedziałek)


Prima Aprilis  [shark, 00:07]

Jak część, bądź nawet większość domyśla się, na OSKK nie odbyło się bez żartu związanego z dniem 1 kwietnia. Pierwszy dowcip polegał na tym, iż przy próbie wejścia na serwis, wyświetlała się strona informująca, że nie można wyświetlić strony, czyli wizualnie o takim samym efekcie, jaki występuje w przeglądarce internet explorer po wpisaniu nieistniejącego w sieci adresu. Po południu strona została zdjęta z serwera, ponieważ obawiałem się, że nie wszyscy będą wiedzieli że to żart, więc postanowiłem napisać "njusa" o Mas. Oyamie, a czy mi się to wszystko udało? Czekam na wiadomości od Was, chociaż z krótkim komentarzem :-)1.04.2001 (Niedziela)


Podsumowanie sondy  [shark, 19:17]

Zakończyliśmy kolejną sondę przeprowadzoną wśród użytkowników internetu, która tym razem badała jakość dostępu do serwisu OSKK. W sondzie łącznie oddano 128 głosów. Większość, bo aż 44% głosujących stwierdziła iż wszystko działa dość szybko. Trochę mniej 28% ankietowanych oznajmiła, zę już lepiej być nie może. Następnie 16% dała do zrozumienia iż dostęp jest wolny, ale można wytrzymać, zas najmniejsza ilość, 12% ankietowanych wybrała opcję, która mówiła że często nie może się dostać i czas na lepsze łącze. Podsumowując, stwierdzam iż ogólnie jest dobry dostęp do OSKK, a jeśli będzie możliwość na jakieś lepsze łącze, na pewno weźmiemy do pod uwagę :-)

Masutatsu Oyama żyje!!!  [shark, 13:34]

Naukowcom jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Stanach Zjednoczonych udało się sklonować Ostatniego Samuraja - dowiedział się zespół OSKK w niedzielę rano ze źródeł dobrze poinformowanych, ale pragnących zachować anonimowość. Cała Japonia, cały świat jest w szoku. W posiadłości Oyamy gromadzą się ważne osobistości oraz tłumy karateków. Wciąż nie mogę w to uwierzyć - powiedział Hatsuo Royama, japońskiemu reporterowi. Według najnowszych informacji, na początku maja Mas. Oyama przejmie kierownictwo w Honbu oraz powróci do Dojo.

Awaria serwera xcom  [shark, 09:48]

Od kilku dni z przyczyn niezależnych od portalu xcom hostującego nasz serwis, występują problemy z dostępem do niego. Mamy nadzieję iż rozwiązane to zostanie w przeciągu najbliższych kilku dni. Na szczeście jest to nasze alternatywne miejsce, na którym trzymany jest serwis.