27.03.2001 (Wtorek)


Zmiana terminu turnieju  [shark]

Zmianie ulega termin turnieju Otwartych Mistrzostw Ameryk - Americas Cup 2001 z 29 września na 22-go. Dodatkowo w tym roku, tj. 21 lipca w mieście "aniołów" odbędzie się turniej Los Angeles Cup. Wszystkie zmiany zostały uwzględnione są w kalendarzu imprez w dziale wydarzenia.26.03.2001 (Poniedziałek)


Festiwal Sztuk Walki  [shark]

24 marca w hali Bercy w Paryżu, odbył się kolejny Festiwal Sztuk Walki, który z pewnością w najbliższym czasie zostanie wyemitowany przez telewizje Eurosport. Jednym z punktów programu był pokaz karate Kyokushin w wykonaniu najlepszych zawodników japońskich. W pokazie udział wzięli mistrzowie Japonii - Hitoshi Kiyama oraz Ryu Narushima.19.03.2001 (Poniedziałek)


One match fight  [mawashi]

Emil Kostov - zdobywca V miejsca na Mistrzostwach Europy w Katowickim Spodku, został zaproszony do Japonii na tzw. "One match fight". Walka odbędzie się w Tokio, podczas 3th Kyokushin Sai, czyli dorocznego święta Kyokushin. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Pomyłka w poprzednim njusie...  [shark]

Ostatnio trzoszkę się zagalopowałem, pisząc na temat uczestnictwa jednej osoby w domu Wielkiego Brata i popełniłem błąd. Otóż Janusz Dzięcioł nie posiada pierwszego Dan jak napisłem wcześniej (błąd już poprawiony, na który zwrócił uwagę Robert), lecz zupełnie inny, niższy stopnień. To Tyle co mam na razie do powiedzenia na ten temat. Już wkrótce informacje z V Otwartych Mistrzostw Malborka oraz Mistrzostw Okręgu z Włocławka.14.03.2001 (Środa)


Big Brother  [shark]

Na pewno większośc z Was dobrze wie co to jest za program nadawany w telewizji TVN, program który ogląda na prawdę wielu telewidzów, a strony w ciagu każdej minuty notują tysiące odwiedzin. Chodzi mi oczywiście o Big Brother. Podejrzewam jednak, iż nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż w domu Wielkiego Brata, znajduje się ktoś na kogo warto zwrócić uwage - Janusza Dzięcioła, który - no właśnie - trenuje w Grudziądzu, pod okiem sensei J.Kalamarskiego. Wczoraj, tj. 13 marca, podczas wieczornej relacji w telewizji można było dostrzec jak sempai Dzięcioł powtarzał sobie kata, podczas gdy reszta grupy siedziała w domu! Trzymajmy kciuki za Janusza i życzmy my powodzenia :-)