Wiadomości
Wydarzenia
Kluby w Polsce
Masutatsu Oyama
Ważniejsze osobistości
Posiadacze stopni Dan
Ranking zawodników
Forum dyskusyjne
Galeria
Księga gości
Biuletyn karate
Budo karate
Linkownia
Pozostałe strony
Zmiany na stronach

Nowa sonda już wkrótce!
Jeśli masz jakieś propozycje, uwagi, komentarze itp., odnośnie serwisu, nie wahaj się napisać!

Wiem coś nowego!
Znalazłem błąd
Współpraca
Reklama
Ja w innej sprawie...

Wyróżnienia
Bannery
Redakcja

Prace konkursowe:
Klaudia z Chorzowa
Marcin z Grajewa


Zwiedzający od 27 marca 1997

27.03.2001 (Wtorek)


Zmiana terminu turnieju  [shark]

Zmianie ulega termin turnieju Otwartych Mistrzostw Ameryk - Americas Cup 2001 z 29 września na 22-go. Dodatkowo w tym roku, tj. 21 lipca w mieście "aniołów" odbędzie się turniej Los Angeles Cup. Wszystkie zmiany zostały uwzględnione są w kalendarzu imprez w dziale wydarzenia.26.03.2001 (Poniedziałek)


Festiwal Sztuk Walki  [shark]

24 marca w hali Bercy w Paryżu, odbył się kolejny Festiwal Sztuk Walki, który z pewnością w najbliższym czasie zostanie wyemitowany przez telewizje Eurosport. Jednym z punktów programu był pokaz karate Kyokushin w wykonaniu najlepszych zawodników japońskich. W pokazie udział wzięli mistrzowie Japonii - Hitoshi Kiyama oraz Ryu Narushima.19.03.2001 (Poniedziałek)


One match fight  [mawashi]

Emil Kostov - zdobywca V miejsca na Mistrzostwach Europy w Katowickim Spodku, został zaproszony do Japonii na tzw. "One match fight". Walka odbędzie się w Tokio, podczas 3th Kyokushin Sai, czyli dorocznego święta Kyokushin. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Pomyłka w poprzednim njusie...  [shark]

Ostatnio trzoszkę się zagalopowałem, pisząc na temat uczestnictwa jednej osoby w domu Wielkiego Brata i popełniłem błąd. Otóż Janusz Dzięcioł nie posiada pierwszego Dan jak napisłem wcześniej (błąd już poprawiony, na który zwrócił uwagę Robert), lecz zupełnie inny, niższy stopnień. To Tyle co mam na razie do powiedzenia na ten temat. Już wkrótce informacje z V Otwartych Mistrzostw Malborka oraz Mistrzostw Okręgu z Włocławka.14.03.2001 (Środa)


Big Brother  [shark]

Na pewno większośc z Was dobrze wie co to jest za program nadawany w telewizji TVN, program który ogląda na prawdę wielu telewidzów, a strony w ciagu każdej minuty notują tysiące odwiedzin. Chodzi mi oczywiście o Big Brother. Podejrzewam jednak, iż nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż w domu Wielkiego Brata, znajduje się ktoś na kogo warto zwrócić uwage - Janusza Dzięcioła, który - no właśnie - trenuje w Grudziądzu, pod okiem sensei J.Kalamarskiego. Wczoraj, tj. 13 marca, podczas wieczornej relacji w telewizji można było dostrzec jak sempai Dzięcioł powtarzał sobie kata, podczas gdy reszta grupy siedziała w domu! Trzymajmy kciuki za Janusza i życzmy my powodzenia :-)

archiwum wiadomości

[2001]   [12|11|10|09|08|07|06|05|04|03|02|01]   [2000]
Ćwiczący (00)
Instruktorzy (00)
Kluby (00)

Dołącz się do listy

Przysięgi Dojo w następujących językach:

Angielski
Argentyński
Duński
Flamandzki
Francuski
Hiszpański
Holenderski
Indonezyjski
Irański
Japoński
Japoński (kanji)
Litewski
Niemiecki
Norweski
Polski
Portugalski
Rosyjski
Szwajcarski
Szwedzki
Urdu
Węgierski
Włoski

Jeśli chcesz się zapisać na listę dyskusyjną, wpisz poniżej swojego email'aRegulamin listy

Kyokushin czat

Polska Organizacja
Kyokushin Karate


Wrocławski Klub
Kyokushin Karate


Sprzęt treningowy
i akcesoria


Jeśli klikniesz na poniższą ikonkę, dodasz stronę do ulubionych:Jeśli natomiast wybierzesz poniższą ikonkę, wówczas strona stanie się domyślną:
Copyright © 1997-2001 Paweł Wojciechowski