Wiadomości
Wydarzenia
Kluby w Polsce
Masutatsu Oyama
Ważniejsze osobistości
Posiadacze stopni Dan
Ranking zawodników
Forum dyskusyjne
Galeria
Księga gości
Biuletyn karate
Budo karate
Linkownia
Pozostałe strony
Zmiany na stronach

Nowa sonda już wkrótce!
Jeśli masz jakieś propozycje, uwagi, komentarze itp., odnośnie serwisu, nie wahaj się napisać!

Wiem coś nowego!
Znalazłem błąd
Współpraca
Reklama
Ja w innej sprawie...

Wyróżnienia
Bannery
Redakcja

Prace konkursowe:
Klaudia z Chorzowa
Marcin z Grajewa


Zwiedzający od 27 marca 1997

30.01.2001 (Wtorek)


Awaria c.d.  [shark]

Jak się okazuje, sprawa awarii w firmie hostujacej nasz serwis znacznie się przeciągnie. Reaktywacja nastąpi nie wcześniej niż za miesiąc, a wszystko spowodowane awarią łącza :( Dla przypomnienia dodam jeszcze, że serwis OSKK ciągle znajduje się na innym serwerze ;)

Domena dla OSKK!  [shark]

Sprawa w zasadzie dosyć pilna, ponieważ czasu dosyć mało... Mam szansę założyć domenę dla naszego serwisu, jednak pojawiła się pewna przeszkoda, w postaci zajętej domeny www.kyokushin.pl przez Opolski Klub Karate, wiec kieruję się z prośbą do Was, abyście przysyłali mejle z waszymi propozycjami. Osobiście zastanawiam się nad jedną z dwóch: www.kyokushinkai.pl i www.oskk.pl, więc jeśli któraś z wymienionych odpowiadałaby Wam to proszę o mejla, jeśli zaś macie inną propozycję - napiszcie prosze o tym mi! Liczy się czas, który niestety biegnie nieubłaganie szybko, o czym doskonale wiemy :-(

Awaria serwera!  [shark]

Od 26 stycznia z przyczyn niezależnych od firmy, która hostuje nasz serwis, zmuszona zostala do tymczasowego wyłączenia serwera. Firma zapewnia, że w ciagu najbliższych dni problem zostanie rozwiązany oraz bardzo przeprasza, ale tej sytuacji nie dało się uniknąć. Na szczeście mamy alternatywny serwer - xcom :-))17.01.2001 (Środa)


Nowy rok działalności Honbu Dojo  [GKKK]

11 stycznia o godzinie 6:00 w hotelu Metropolitan w Tokio, kancho Shokei Matsui oficjalnie rozpoczął nowy rok w działalności Honbu Dojo i całej organizacji Kyokushinkai. Obecni byli wszyscy tzw. Shibucho, szefowie oddziałów, cała kadra narodowa Japonii oraz instruktorzy i członkowie Honbu Dojo. Całą uroczystość poprzedził wspólny trening kihon geiko.

Certyfikaty na 4 dan  [shark]

17 grudnia 2000 r., podczas zawodów Pucharu Polski w Warszawie shihan Andrzej Drewniak wręczył, po raz pierwszy w Polsce, certyfikaty na 4 dan. Jako pierwsi otrzymali je: sensei Włodzimierz Rój z Gorzowa Wielkopolskiego oraz sensei Krzysztof Borowiec z Kielc. W/w instruktorzy zdali egzamin w listopadzie 1999 roku (Japonia), a więc długo im było czekać na wręczenie certyfikatów, jednak doczekali się za co serdecznie im gratulujemy!16.01.2001 (Wtorek)


Wyniki sondy  [shark]

Kolejna sonda dobiegła końca. Tym razem zadaliśmy pytanie - Czy oglądałeś I Mistrzostwa Europy Wszechwag? Tak więc z sondy wynika, iż 135 osób oglądało mistrzostwa na żywo, tylko 9 osób za pośrednictwem internetu bezpośrednio z katowickiego Spodka, 40 osób zobaczyło relację z mistrzostw w telewizji, zaś 51 osób w ogóle nie oglądało spotkania. W sondzie wzięło udział 235 osób. Teraz zaś zapraszamy do nowej sondy ;-))07.01.2001 (Niedziela)


Nowy Rok  [shark & sz3ryf]

Witamy wszystkich w Nowym Tysiącleciu. Jak widać prawdziwy Millennium Bug nie wyrządził żadnych strat, hehe. Życzymy Wam wytrwałości w ćwiczeniu Karate i wszelkiej pomyślności może nie w tysiącleciu, ale przynajmniej w najbliższym wieku ;)

Konkurs - rozwiązanie  [sz3ryf]

Na nasz konkurs odpowiedziały tylko dwie osoby, uratowały one honor karateków ;). To one otrzymują ogłoszone wcześniej nagrody. Już niedługo na stronie OSKK pojawią się nagrodzone prace, oczywiście gdy tylko otrzymamy zgodę na ich publikację.


archiwum wiadomości

[2001]   [12|11|10|09|08|07|06|05|04|03|02|01]   [2000]
Ćwiczący (00)
Instruktorzy (00)
Kluby (00)

Dołącz się do listy

Przysięgi Dojo w następujących językach:

Angielski
Argentyński
Duński
Flamandzki
Francuski
Hiszpański
Holenderski
Indonezyjski
Irański
Japoński
Japoński (kanji)
Litewski
Niemiecki
Norweski
Polski
Portugalski
Rosyjski
Szwajcarski
Szwedzki
Urdu
Węgierski
Włoski

Jeśli chcesz się zapisać na listę dyskusyjną, wpisz poniżej swojego email'aRegulamin listy

Kyokushin czat

Polska Organizacja
Kyokushin Karate


Wrocławski Klub
Kyokushin Karate


Sprzęt treningowy
i akcesoria


Jeśli klikniesz na poniższą ikonkę, dodasz stronę do ulubionych:Jeśli natomiast wybierzesz poniższą ikonkę, wówczas strona stanie się domyślną:
Copyright © 1997-2001 Paweł Wojciechowski