30.01.2001 (Wtorek)


Awaria c.d.  [shark]

Jak się okazuje, sprawa awarii w firmie hostujacej nasz serwis znacznie się przeciągnie. Reaktywacja nastąpi nie wcześniej niż za miesiąc, a wszystko spowodowane awarią łącza :( Dla przypomnienia dodam jeszcze, że serwis OSKK ciągle znajduje się na innym serwerze ;)

Domena dla OSKK!  [shark]

Sprawa w zasadzie dosyć pilna, ponieważ czasu dosyć mało... Mam szansę założyć domenę dla naszego serwisu, jednak pojawiła się pewna przeszkoda, w postaci zajętej domeny www.kyokushin.pl przez Opolski Klub Karate, wiec kieruję się z prośbą do Was, abyście przysyłali mejle z waszymi propozycjami. Osobiście zastanawiam się nad jedną z dwóch: www.kyokushinkai.pl i www.oskk.pl, więc jeśli któraś z wymienionych odpowiadałaby Wam to proszę o mejla, jeśli zaś macie inną propozycję - napiszcie prosze o tym mi! Liczy się czas, który niestety biegnie nieubłaganie szybko, o czym doskonale wiemy :-(

Awaria serwera!  [shark]

Od 26 stycznia z przyczyn niezależnych od firmy, która hostuje nasz serwis, zmuszona zostala do tymczasowego wyłączenia serwera. Firma zapewnia, że w ciagu najbliższych dni problem zostanie rozwiązany oraz bardzo przeprasza, ale tej sytuacji nie dało się uniknąć. Na szczeście mamy alternatywny serwer - xcom :-))17.01.2001 (Środa)


Nowy rok działalności Honbu Dojo  [GKKK]

11 stycznia o godzinie 6:00 w hotelu Metropolitan w Tokio, kancho Shokei Matsui oficjalnie rozpoczął nowy rok w działalności Honbu Dojo i całej organizacji Kyokushinkai. Obecni byli wszyscy tzw. Shibucho, szefowie oddziałów, cała kadra narodowa Japonii oraz instruktorzy i członkowie Honbu Dojo. Całą uroczystość poprzedził wspólny trening kihon geiko.

Certyfikaty na 4 dan  [shark]

17 grudnia 2000 r., podczas zawodów Pucharu Polski w Warszawie shihan Andrzej Drewniak wręczył, po raz pierwszy w Polsce, certyfikaty na 4 dan. Jako pierwsi otrzymali je: sensei Włodzimierz Rój z Gorzowa Wielkopolskiego oraz sensei Krzysztof Borowiec z Kielc. W/w instruktorzy zdali egzamin w listopadzie 1999 roku (Japonia), a więc długo im było czekać na wręczenie certyfikatów, jednak doczekali się za co serdecznie im gratulujemy!16.01.2001 (Wtorek)


Wyniki sondy  [shark]

Kolejna sonda dobiegła końca. Tym razem zadaliśmy pytanie - Czy oglądałeś I Mistrzostwa Europy Wszechwag? Tak więc z sondy wynika, iż 135 osób oglądało mistrzostwa na żywo, tylko 9 osób za pośrednictwem internetu bezpośrednio z katowickiego Spodka, 40 osób zobaczyło relację z mistrzostw w telewizji, zaś 51 osób w ogóle nie oglądało spotkania. W sondzie wzięło udział 235 osób. Teraz zaś zapraszamy do nowej sondy ;-))07.01.2001 (Niedziela)


Nowy Rok  [shark & sz3ryf]

Witamy wszystkich w Nowym Tysiącleciu. Jak widać prawdziwy Millennium Bug nie wyrządził żadnych strat, hehe. Życzymy Wam wytrwałości w ćwiczeniu Karate i wszelkiej pomyślności może nie w tysiącleciu, ale przynajmniej w najbliższym wieku ;)

Konkurs - rozwiązanie  [sz3ryf]

Na nasz konkurs odpowiedziały tylko dwie osoby, uratowały one honor karateków ;). To one otrzymują ogłoszone wcześniej nagrody. Już niedługo na stronie OSKK pojawią się nagrodzone prace, oczywiście gdy tylko otrzymamy zgodę na ich publikację.